Eksportas dabar: valstybės resursai ir asmeninės pastangos Daina Kleponė

Eksportas dabar: valstybės resursai ir asmeninės pastangos

Data: 2020 19 gegužės
Laikas: 16:00 - 18:00

NEMOKAMAS LIVE RENGINYS

„Didžiausi iššūkiai dar tik laukia”- taip kalba daugelis verslo atstovų, bet ką daryti čia ir dabar, kad sumažinti nuostolius arba išnaudoti šią situaciją, kaip plėtros galimybę?

Pirmas žingsnis – įsivertinti naujai eksporto strategiją: rinkodarą, aktyvius pardavimo veiksmus, prekių/paslaugų modifikavimą, kanalus bei veiksmų valdymą. Greitu metu skelbsime įrankį, kuris padės įsivertinti šiuos aspektus.

Antras žingsnis – paruoštą strategiją, įgyvendinti! O, kad būtų lengviau tai padaryti valstybės ir verslo atstovai pakomentuos dabartinę situaciją, bei kokių priemonių bus imtasi greitu metu.

Pasiruošti strategiją bei naują planą padės padaryti tarptautinio verslo atstovė Neringa Romanovskaja ir „Versli Lietuva” vadovė Daina Kleponė.

Daina Kleponė

Daina anksčiau vadovavo finansų, prekybos ir draudimo kompanijoms, šiuo metu yra „Versli Lietuva” vadovė.

VšĮ „Versli Lietuva“ – Ekonomikos ir inovacijų ministerijos įsteigta agentūra, skatinanti verslumą, tvarią ir modernią verslo plėtrą, startuolių ekosistemą bei eksportą Lietuvoje.

Pirmąją karantino savaitę „Versli Lietuva“ inicijavo pagalbos verslui iniciatyvą „Internete karantino metu“, kuri subūrė virš 1000 Lietuvos e. parduotuvių į vieną vietą, per 100 verslo mentorių, apima e. komercijos mokymus ir skatina kurtis naujas e. parduotuves.  Iniciatyvoje dalyvauja per 100 karantino metu Lietuvoje įsikūrusių e. parduotuvių.

Neringa Romanovskaja

Konsultuodama tarptautines įmones, ji pastebėjo, kad verslo eksporto strategijos nebus tokios kaip anksčiau. Daugelis tarptautinių įmonių jau dabar keliems metams į priekį atsisako to, kas anksčiau atrodė būtina. Šiuo ir kitais patarimais Neringa pasidalins

Pokalbį moderuos SalesClub.lt steigėjas ir eksportuotojas Justinas Taruška.

Live metu valstybės ir verslo atstovai pasidalins karščiausiomis žiniomis!