EQ vakaras: NY resolutions – melas sau?

EQ vakaras: NY resolutions – melas sau?

Data: 2019 15 sausio
Laikas: 18:00 - 19:30

Jeigu pasižadėjote, kad šiais naujais 2019 metais nuveiksite ką nors svarbaus sau – numesit svorio, išmoksit naują užsienio kalbą, imsitės verslo ar pradėsit gražiai elgtis – greičiausiai vasario pirmąją jau būsit tai pamiršę, arba nuleidę rankas, arba pardavę sau idėją, kad „darote laikiną pertrauką“.

Statistika rodo, kad 80% žmonių, užsirašiusių sau Naujųjų metų pažadus, ištveria ne daugiau, kaip mėnesį, o iki galo nueina tik 5%.

Ir taip atsitiks ne dėl to, kad praleidot SMART principą, ne dėl to, kad tikslai per daug ambicingi, ir ne dėl to, kad pritrūks „valios“. Tiesiog Jūsų galvoje vykstantys procesai sabotuos tų tikslų pasiekimą ir kenks, o Jūs apie tai net neįtarsit. Metų gale pagalvosit, kad gal kažkas su Jumis negerai, kad turbūt prasidėjo ekonominė krizė, o gal įdėjot per mažai jėgų. Sukasit dantis ir mobilizuositės 2020 metams, tik istorija pasikartos – gal truputį kita forma, gal su kitais paaiškinimais ar pasiteisinimais, bet su labai panašia pabaiga.

Norėdami padidinti savo šansus, turime visai kitaip pažiūrėti į tikslus ir jų siekimą. Tai, kaip elgėtės 2018 metais – ilgamečių įpročių rezultatas, o jie nepasikeitė per naktį, sausio pirmoji diena nėra niekuo ypatinga, ne stebuklų tai metas. Norėdami pasiekti ko nors naujo, pirmiausia turim išsiugdyti naujus įpročius, o to be emocinės kompetencijos padaryti nepavyks. Kokie tie įpročiai? Kokių emocinės kompetencijos įgūdžių Jums prireiks? Kaip juos ugdyti?

Darius Pietaris – emocinės kompetencijos treneris, kuriantis asmeninių treniruočių programą „Emotika“!

  • Kaip stabdome save nuo tikslų pasiekimo?
  • Kodėl nepavyksta įgyvendinti naujai išsikeltų tikslų (įmonėje)?
  • Kodėl darbuotojai nesistengia įgyvendinti metinių planų?
  • Kaip vesti komandą tikslų įgyvendinimo link?
  • Kaip įtraukti bei parodyti prasmę darbuotojams, siekiant tikslų?

Data: sausio 15 d.
Laikas: 18:00 val.
Vieta: Ašigalio g. 1b, Kaunas, Lietuva (NexturyHUB)