Pardavėjo išmintis #2: nesėkmės Greta Daugmaudienė Gražvydas Kaminskas Vaiva Pokštė nfq inwin euromonitor international technopolis

Pardavėjo išmintis #2: nesėkmės

Data: 2023 30 lapkričio
Laikas: 19:00 - 20:30
Vieta: Balčikonio g. 3, Vilnius
Tikras pardavėjas nebijo klysti. O gudrus pardavėjas gali pasimokyti ne tik iš savo, bet ir kitų klaidų. Kuris pardavėjas esate Jūs?

Tikras pardavėjas nebijo klysti. O gudrus pardavėjas gali pasimokyti ne tik iš savo, bet ir kitų klaidų. Kuris pardavėjas esate Jūs?

Kviečiame pardavimų profesionalus ir entuziastus į renginį, kuriame aptarsime pardavimų nesėkmes ir turėsime progą pasimokyti iš kitų klaidų.

Renginio pranešėjai:

Vaiva Pokštė – Centrinės ir Rytų Europos pardavimų direktorė „Euromonitor International“, kuri padėjo tarptautiniam verslui įsitvirtinti Baltijos šalyse. Vaiva taip pat yra prisidėjusi prie efektyvios rinkodaros struktūros ir jos pritaikymo verslo plėtrai.

Greta Daugmaudienė – INWIN organizacijos pardavimų vadybininkė, pardavimų procesuose skaičiuojanti jau 6 m. Nors šis kelias turėjo ir tarpinių karjeros stotelių tokių, kaip administratorės, tiekimo vadybininkės, pirkimų vadovės pozicijose, pardavimai nuolat buvo neatsiejama šio kelio dalis. Įvairios patirtys leido geriau suprasti verslo vystymo procesus, pažinti skirtingų pozicijų interesus ir vertes.

Gražvydas Kaminskas – NFQ CMO (rinkodaros vadovas), kuris 11+ m. dirba su startuoliais, tokiais kaip „Teamgate“, „Tesonet“ ir „Tasker“. Gražvydas taip pat sukaupta patirtimi aktyviai dalijasi pre-akseleratoriuje „Techhub”, akseleratoriuje „Startup Wise Guys” bei su Verslios Lietuvos projekto „Sparnai” eksporto lyderiais.

PROGRAMA:

18:45 – registracija
19:00 – pradžia
19:05 – Gražvydas Kaminskas (paslaugų pardavimas užsienyje, skirtingos kultūros, klaidos įdarbinant pardavėjus ir nereikalingos vadovo funkcijos)
19: 25 – Greta Daugmaudienė (pardavimų nesėkmes, kurias gali lemti išankstinės nuostatos)
19:45 – Vaiva Pokštė (drąsa klysti: kaip išlaikyti nusivylusį klientą?)
20:05 – klausimai-atsakymai + networkinimas

📅 Data: lapkričio 30 d., 19:00 val.
🏢 Vieta: Balčikonio g. 3, Vilnius („Technopolis“, „Beta“ pastatas, „Šatrijos raganos“ auditorija).
🎟️ Bilietai nuo 19,99€ 🔥: https://tickets.paysera.com/lt/event/pardavejo-ismintis-2-nesekmes

Būkite drąsus ir mokykitės iš kitų klaidų!

📌📌Norite prisijungti prie augančios pardavimų bendruomenės? 📌📌
Daugiau informacijos: https://pardavimuasociacija.lt/narystes/

* Registruojantis sutinkate, kad renginio metu padarytos nuotraukas bus galima pasidalinti viešoje erdvėje.