Salesclub @Prisijungti 2017 about Sales

Salesclub @Prisijungti 2017 about Sales

Data: 2017 25 gegužės
All-day event

Temos ir pranešėjai:

B2B eksporto aspektai Europos rinkoje. [EN]

Andrius Francas (Alliance for Recruitment)

Andrius Francas yra didžiausios Lietuvoje personalo paieškos ir atrankos bendrovės Alliance for Recruitment partneris. Jis yra darbo rinkos ekspertas, daugiau nei 10 metų dirba personalo srityje ir konsultuoja įmones personalo paieškos, atrankos, laikino įdarbinimo, darbuotojų vertinimo, išdarbinimo klausimais. Andrius yra aktyvus Amerikos prekybos rūmų, Švedijos prekybos rūmų, Švietimo mainų paramos fondo valdymo komiteto bei Kauno technologijos universiteto Alumni asociacijos narys.

Linas Vaitulevičius (Rubedo Systems)

Bendrovės Rubedo Sistemos bendrasteigėjas, atsakingas už verslo plėtrą ir B2B pardavimus. Rubedo Sistemos – pirmoji robotikos įmonė Baltijos šalyse, pritraukusi rizikos kapitalą ir pelniusi Žinių Ekonomikos Forumo apdovanojimą “Rizikos kapitalo investicija 2016”. Savo daugiau nei 20 metų trunkančią karjerą pradėjo kaip „skrajojantis programuotojas“ JAV kompanijoje, vėliau pamažu tapo tarpdisciplininiu generalistu. Specializuojasi sudėtingų nišinių produktų pardavimuose.

Kristian Kaas Mortensen (Girteka Logistics)

Girteka Logistics įmonėje pagrindinės Kristian atsakomybės yra marketingo, komunikacijos valdymas bei ryšių su stambiais Europos ir Skandinavijos klientais palaikymas. 2016 m. lankė Vartono verslo mokyklos pripažintą „Leading the Effective Sales Force“ švietimo programą. Savo 25+ metų karjerą Kristian pradėjo dirbdamas pardavimų profesionalu Niujorke.

B2B eksporto aspektai Azijos rinkoje. [LT]

Marius Ivanovas (Httpool)

Marius Ivanovas atstovauja tarptautinę internetinio marketingo kompaniją HTTPOOL. Turintis daugiau nei 20 metų patirtį marketingo ir pardavimų srityje, jis yra vienas iš HTPOOL partnerių, atsakingas už „Performance Marketing” ir „Big Data” kryptis Europoje, bei Azijoje. Viena stipriausių Mariaus pusių – gilus asmeninis skaitmeninių medijų kanalų ir technologijų išmanymas, bei jų pritaikymas įvairiuose pardavimų cikluose, segmentuose ir kanaluose.

Evaldas Žigutis (Ruptela)

Devynerius metus Evaldas dirba su tarptautiniais B2B pardavimais, iš kurių paskutinius penkerius vysto įmonės Ruptela plėtrą Azijos regione. Šiuo metu specializuojuosi stambiais IOT/M2M projektais pietryčių Azijoje.

Edvinas Bartkus (Plate Culture)

Mobiliųjų technologijų profesionalas. Praeityje vienas pirmųjų darbuotojų Vinted kompanijoje. Patirtį pritaikantis užkariaujant Azijos maisto dalinimosi ekonomijos rinką su startuoliu PlateCulture, kuris iš Lietuvos rizikos kapitalo fondų bei angelų investuotojų pritraukė €500 tūkst. PlateCulture – mobilioji programėlė, aktyviausiai veikianti Hongkong’o mieste, kuri leidžia užsisakyti vakarienę pas vieną iš PlateCulture šefų jų namuose.

Sėkmės istorijos: kaip pasiekti didžiausius klientus? [LT]

Romas Juškevičius (bitREC)

Romas dirba su B2B pardavimais nuo 2009. Yra kompanijos bitREC vadovas ir bendraįkūrėjas ir sėkmingai pardavęs bitREC kuriamus personalizacijos sprendimus vieniems didžiausių pasaulio prekybos tinklų bei TV operatorių. Jis tiki, kad raktas į sėkmingus B2B pardavimus didelėms įmonėms slypi pirma: gerame produkte sprendžiančiame realiai egzistuojančią verslo problemą ir antra: skiriant didelį dėmesį ilgalaikių santykių su klientu puoselėjimui.

Artūras Starovoitovas (EngageCraft)

At EngageCraft we work with sports federations, media companies and sponsors to deliver innovative digital fan engagement products.Our products range from games to innovative social platforms for fans. Our goal is to make sport more interactive, shareable and fun for the fans, whist delivering great engagement and insight that can help our clients to better understand their users.

Artūras is responsible for management, strategy and sales.

Jolita Bernotienė (Exacaster)

I have over 10 years of experience developing and executing product marketing and sales strategies in the telecommunications industry. I am currently the Sales Director at Exacaster providing telecoms and retailers with big data prediction analytic to strengthen their sales and marketing efforts.

B2B Inbound Sales, Workflow and Social communication [EN]

Justinas Taruška (Unboxed)

Justinas Taruška – Unboxed ir SalesUp bendraįkūrėjas, „Alchemist“ akseleratoriaus (Silicio slėnis) alumnis, Pet24 valdybos narys.
Turi 10+ metų patirtį pardavimo ir verslo plėtros srityse (EU, JAV rinkose). Justinas yra startuolio Unboxed bendraįkūrėjas. Unboxed dirba turinio rinkodaros srityje su Nestle Purina, Philips, Fielmann, Petsmart, Bayer ir kitais klientais. Taip pat jis yra konsultacinės kompanijos SalesUp bendraįkūrėjas, kuri padeda kompanijoms pardavimų procesuose. Justinas taip pat yra B2B bendruomenės „Salesclub.lt“ bendraįkūrėjas, kuri vienija B2B pardavėjus ir įmonių savininkus.

Julius Černiauskas (Oxylabs)

Julius daugiau nei 10 metų dirba skaitmeninės rinkodaros srityje su tarptautiniais projektais tiek B2C, tiek B2B sektoriuose. Pastaruosius kelis metus vadovauja UAB Tesonet plėtrai B2B tiesioginių pardavimų, vartotojų pritraukimo kitais kanalais ir produktų vystymo sritims. Kartu su visa komanda sugebėjo tapti IP adresų infrsatruktūros nuomos lyderiais pasaulyje, toliau kuria ir pristato naujus produktus/infrastruktūrinius sprendimus verslams, kurie dirba viešųjų skaitmenių duomenų surinkimo ir apdorojimo srityse.

Jean-Baptiste Daguene (Practica Capital/Startup.lt)

JB yra B2B pardavimų ir varslo įvedimo į rinką ekspertas. Pradedančioms ir jau įsitvirtinusioms organizacijoms jis padeda sustyguoti B2B pardavimus, pasitelkiant duomenų valdymo sistemas.

Kas geriau: šalti skambučiai ar šalti el. laiškai pasiekti klientams? [LT]

Dovydas Braukyla (Planas Chuliganas)

Pardavimų ir klientų aptarnavimo ekspertas, šioje srityje dirbantis daugiau nei 10 metų. Pastaruosius ketverius metus vadovauja kompanijai Planas Chuliganas, užsiimančia B2B pardavimais bei moderniu klientų aptarnavimu.
Dovydas taip pat orientuojasi į klientų aptarnavimo inovacijas. Jo komanda dirba su startuoliais, užsienio rinkose ieško klientų eksportuotojams bei organizuoja pardavimų vizitus paslaugų tiekėjams, pardavimus telefonu paverčiant efektyviu verslo plėtros kanalu.

Antanas Bakšys (Searchnode)

Antanas – tarptautinės e-komercijos ekspertas ir verslininkas, savo sprendimais darantis didžiulę teigiamą įtaką e-komercijos rinkai. Nuo 2009-ųjų Antanas pardavė e-komercijos verslą Getpower.lt, dirbo laisvai samdomu darbuotoju, užsiėmė prekių importu iš Rytų šalių (Kinijos, Tailando, Japonijos, Indijos ir kt.) ir jų pardavimu Baltijos šalyse. Nuo 2013-ųjų – sėkmingai vadovauja įmonei SearchNode.

Andrius Maziliauskas (SalesUP)

Andrius yra B2B ir B2C pardavimų akceleravimo įmonėse ekspertas.