Salesclub susitikimas #9: Kaip parduoti pirkimų skyriui?

Salesclub susitikimas #9: Kaip parduoti pirkimų skyriui?

Data: 2017 18 spalio
Laikas: 19:00 - 21:00

Salesclub tinklaraštyje esame rašę, kad “pardavinėti nereikia mokyti”, bet suprasti kokia logika vadovaujasi pirkėjas, o gal net visas pirkimų skyrius tikrai verta! Apie tai jums papasakos žmonės iš pirkimų skyriaus.

Pranešėjai:Gustavas Jankauskas, CEO @ “Meness Aptieka Latvija”

Gustavas yra vadovavęs ir vadovauja vienoms didžiausių kompanijų skirtingose šalyse, taip pat įkūręs keletą sėkmingų tarptautinių verslų. Jis turi 17 metų patirtį pirkimuose, pardavimuose ir derybose. Svarbiausia, kad jis ne teoretikas, o praktikas, todėl kiekvienam savo patarimui jis turės konkrečių pavyzdžių ir realios, „nevadovėlinės“ išminties.Pirkimų skyrius: baubas ar draugas?

  • Kokias taktikas naudoja pirkimų skyriai, derėdamiesi su pardavėjais?Kokia logika pardavėjai turėtų vadovautis komunikuodami su pirkimų skyriaus žmonėmis?Kokias taktikas taiko prekybiniai tinklai?Pirkimų patirtis su techniniais pavyzdžiais.
  • Jonas Davalga, CEO @ „SCARD“

Jonas yra “SCARD” CEO, didžiulę patirtį sukaupęs dirbdamas lyderiaujančiose kompanijose, tokiose kaip “TNT”, “Telia Sonera”, “Stanley Internatinal Betting”. Išmėginęs save įvairiose pozicijose, šiuo metu daugiausiai dirba inovacijų ir technologijų srityje. Taigi, Jonas mielai atsakys į visus jums kilusius klausimus ir papasakos, kaip šiais laikais parduoti pirkimų skyriui.“Sėkmingos derybos”

  • Kaip pasiekti geriausią susitarimą?Praktinių pavyzdžių, kaip efektyviai organizuoti pirkimus.Kuo skiriasi pirkimai nuo pardavimų?
  • Programa:

17:30-18:00 Registracija18:00-18:40 Gustavas Jankauskas18:40-19:00 Networking break19:00-19:40 Jonas Davalga19:40-20:30 Networkinimas.Data: Spalio 18d. 18:00Vieta: Kazimiero Simonavičiaus universitetas (Dariaus ir Girėno g. 21, Vilnius)